Свободненская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней

вул. Леніна 22в, с. Свободне, Тельманівський район, Донецька область, 87160 Електрона адреса: [email protected]

Шановні гості та користувачі шкільного сайту!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті.
Сподіваємось, що Вам буде цікаво познайомитись з життям нашої школи.
 Педагогічний колектив , учнівська рада із задоволенням розкажуть про шкільне життя, радощі,перемоги, навчальні та професійні досягнення.

Свободненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – острівець людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку. Стиль роботи школи—свобода і розкутість наших учнів, вчителів. У нас уміють цінувати живу думку, допитливий погляд, парадоксальне мислення, відкритість до інших переконань.

Будуючи заклад нового типу, ми вчимось і у власного минулого, і у чужого сучасного. Замість традиційної школи ми створюємо школу з традиціями. Школу для тих, хто бажає неможливого, має перспективні плани і надії, сповнений настроєм пізнавального романтизму. Ми стверджуємо, що неуспішних людей немає.  Успіху  може добитися кожен,  якщо надати йому відповідні можливості. Такі можливості ми надаємо всім охочим.

В нашій школі: творчий  педагогічний колектив, колектив однодумців,  які запалюють у душі кожної дитини вогник знань, допитливості; незвичайні, такі різні, але такі талановиті учні, які своїм гомоном живлять наші серця; дбайливі, мудрі батьки, які роблять усе для того, щоб учителям і дітям було комфортно і радісно у стінах школи.

Директор Свободненської  ЗОШ І – ІІІ ступенів

Косарич Михайло Васильович